Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnám megállítani a...

Hogyan tudnám megállítani a hasmenésemet?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam. Múlt héten pénteken voltam orvosnál, írt fel nekem Normaflore-t és ennyi, és persze diéta. Betartottam, rosszabbodott, elmentem másik orvoshoz, aki azt mondta calici- vírus, fertőzés. Kaptam egy rakat gyógyszert, már nem hányok, már minden rendben, de a hasmenés még mindig nem múlt el. Tanácsokat szeretnék, kérlek.

2016. máj. 5. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Sóba-vízbe főtt krumpli. Nekem ez jött be.
2016. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, de továbbra is hasmenés. Lopediumot is szedek, csak krumplit, banánt, rizst eszek és vizet kortyolgatok. De ugyanúgy ilyen vizes, híg a ... Már nagyon el vagyok keseredve, ezért gondoltam, hátha tud valaki valami házi praktikát. Normix-ot kellett szednem 2x2, B6 3x1-et, Normaflore-t, Nospa-t, (bár azt most nem szedem), Lopediumot.
2016. máj. 5. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

normeflore nem sok vizet zavar. válts valami jobbra: protexin, progastro.

ezek mellé a diéta és a normix (ha még van)

2016. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 cl pálinka egy csipet borssal.

Nem tudom, hogyan, de működik.

2016. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve de hátha segít másnak is . BANÁN ! 😊 A megoldás .
2016. jún. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!