Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Supradyn jó multivitamin,...

A Supradyn jó multivitamin, vagy inkább Eurovit?

Figyelt kérdés
Tavaszi fáradtságra, lehangoltságra szeretnék szedni valamit. Par hónapja Beroccat szedtem, de semmi változást nem tapasztaltam...

2016. máj. 7. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a gyógyszertári vitaminok semmit nem érnek, ellenben nagyon drágák. Nézz körül a Scitec, illetve Biotechesek között.
2016. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ha multivitamint keresel ne kettőből válassz mert van sok termék. Akkor nézd meg az összeset, legyen benne mindenféle minél többféle és nagyobb adagok. Én volt hogy kiszámoltam az össz vitamin miligrammját/Ft és úgy vettem. Így már rá/mennyiség arányban a legjobbat tudtam venni. Valószínűleg mindkettő jó most nem néztem meg őket.
2016. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Na csak megnéztem de csak gyorsan ezt a hármat és egy oldalon, lehet máshol olcsóbb/drágább.

------------------------------------

Supradyn Energia 50+ filmtbletta

30 db

3 329 Ft

110,97 Ft / db

(60 db-ra: 6658 Ft - 220 Ft/db)

------------------------------------

Eurovit MultiLong vitamin kapszula

60 db

3 976 Ft

66,27 Ft / db

------------------------------------

Biotech Vita-Complex Multivitamin & Multimineral tabletta

60 db

1 450 Ft

24,17 Ft / db

------------------------------------

[link]

[link]

------------------------------------


Fent akkor a darabszám azonos így már lehet nézni. Egyik legfontosabb erőnlétben a B12, nézzük meg.


Supradyn >>>>> 220 Ft / 30μg >>>>> 1µg = 7,3 Ft


Eurovit >>>>> 66,27 Ft / 14μg >>>>> 1µg = 4,7 Ft


Biotech >>>>> 24,17 Ft / 1µg >>>>> 1µg = 24,17 Ft


Átnézve a Bio' mindenben drágább mennyiség/Ft arányban. Kb. Az Euro' egy oldal kínálatából itt jobb árban. Persze itt nem táblázatoztam be...

2016. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
... és természetesen a B12 pikogramm csak a forint arányt mutatja mert kapszulánként vannak egyebek... de gyornak megteszi
2016. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ja bocsi az nem pikogramm hanem mikrogramm, de a lényeg ugyanaz, az árarányok változóan egy hasonló tartományban mozognak. Anno amikor a Supra' bejött aktívan reklámoztak és az volt az egyik drága cucc. De amúgy ha a pénz nem számít akkor vedd azt amelyikben a 30 félhez van benne még 2 féle. Ha olcsóbban vennéd akkor meg ki lehet számolni az összetevőket mennyiség/Ft-ra egyenként majd egy összesítés a mg, az NE és a μg tételeket és kijön egy összesítés. A zöldségből gyümölcsből kivontak kivételével ugyanaz van bennük, pár gyártótól veszik és bekeverik. :)
2016. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Most az Eurovit multilong, es a Supradin között dilemmázok.

2016. máj. 7. 18:27
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Fuss át több oldalon multivitaminokat úgy hogy 30db vagy 60 db ára. Onnan szűkítsed. Gyógyszertárban is vannak jók :P
2016. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!