Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A felso ajkamon, a belso...

Evelin92 kérdése:

A felso ajkamon, a belso reszen, pattanas szeru pottyok jelentek meg, de nem a szam szelen, ahogy a herpesz szokott. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miota vannak ott, igazabol nem is erzem, hogy ott vannak, csak ma vettem eszre. Kerlek segitsetek! Koszonom 24/L

2016. máj. 11. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Afta, ha fehér/sárgás a közepe. nem kell olyan nagynak lenie, mint a képeken, nekem kb. 1-2 m-esek szoktak lennni. Sajnos eléggé fáj, ha "kifakadnak", de annál hamarabb vége lesz. Glycosept, Phlogosol, Corsodyl, stb ilyen erősebb fertőtlentős ecsetelők fülpálcikávalfelkenve. Nálam nem jól elmosott, "más is beleivott" pohártól szokott lenni.
2016. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
természetesen 1-2 MILLIméteresek szoktak lenni a hólyagok :-) a seb persze kicsit nagyobb lesz, de hamar elmúlik
2016. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat nektek. Elmegyek akkor a gyogyszertarba es kerek ra valamit. Meg egy kerdes. Ez fertozo??
2016. máj. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!