Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A 4éves lányom mióta óvodába...

A 4éves lányom mióta óvodába jár mindig beteg, csorog az orra, köhög. Vettem propolis szirupot, de az útmutatón az áll, hogy felnőtteknek és 12év feletti gyerekeknek napi fogyasztás egy evőkanál. Kisebb gyerekekről nem ír semmit. Adhatok neki belőle?

Figyelt kérdés

#propolisszirup
2016. máj. 12. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen adok a gyermekemnek már 3 éves kora óta. 20 cseppet szoktam mézzel összekeverve odaadni. De készülj fel, lehet, hogy kiköpi, mert borzasztó íze van, ugyanis tömény alkohol!

Jobb, ha előbb te is megkóstolod.

2016. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább adj neki méhpempős mézet, bio boltban kapni, napi 1 mokkáskanállal kell enni 1 hónapig, nekem bevádlt influenzás időszakban, nem kaptam el a munkahelyemen a köhögős, beteg kollégáktól a vírusokat.

Amúgy csak az első év ilyen, jövőre már kevesebbet fog hiányozni, és azután már szinte alig.

2016. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez mar úgymond 'fogyasztható' állapotban van. Nem rossz az íze, van benne propolisz, méz, 'virágpollen kivonat' ha szó szerint fordítom (német készítmény). Ha azt írja hogy 12 éven felüli gyerekeknek 1 evőkanál naponta, akkor adhatok neki mondjuk egy teáskanálnyit minden nap?
2016. máj. 12. 14:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Talán megpróbálom a méhpempőt akkor ha az biztosan nem árt neki. Bízok benne hogy csak ez az első év ilyen nehézkes, és megerősődik kicsit az immunrendszere. Köszönöm a tanácsokat!
2016. máj. 12. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt próbáld meg, propoliszt ne adj neki ha az van rajta, hogy 12 év felettieknek.
2016. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mivel új és nagy közösségbe került, illetve más probléma kizárható, ilyenkor sokszor fordul elő a gyermekeknél a betegség. :)
2016. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!