Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a sz*rt csinaljak mar?

Mi a sz*rt csinaljak mar?

Figyelt kérdés
Multhet hetvegen begyulladt a fulem. Szepen el is mentem ful orr gegeszetre ott felirtak egy fulcseppet,amit ki is valtottam. 2 napig csepegtettem bele,mert utana mar nem fajt a fulem,csak ilyen magas hangon hallottam ra, (bal ful). Kontrollra visszamentem a doki azt mondta minden ok,a hallasom rendbe fog jonni. Viszont ma mar megint rettenetesen faj a fulem,es hiaba csepegtetem nem mulik a fajdalom. Mit csinaljak mar? Mert mar nem birom elviselni,hogy minden 2. honapba a fulemmel kell szarakodnom,az orvosok meg le se sz*rjak.

2016. máj. 17. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Szia. Amit most írok halál komoly . Sosem voltam fülfájòs és kimentem a télen egy vacak időben. Olyan fülgyulladást kaptam hogy azt hittem meghalok. Vicc nélkül mondom. Feküdtem az ágyban és attol féltem gyògyszermérgezést kapk mert mindent bevettem már ami lètezett. Ráment a fogamra de ùgy hogy még a szájpadlásom is be volt dagadva.

Mondja a párom hogy elnegy szerez köviròzsát. Mondom de hülye vagy majd biztos az segít ennyi hülyesèg után. Aztán azon a ponton voltam hogy mondom menjèl nekem már mindegy. Nem hiszed el de esküszöm belenyomta a levelek összenyomott nedvét és aznap már este semmi bajom nem volt. Szorgalmasan csepegtettem még pár napig. Ugye biztos ami biztos alapon..de ez nekem segített. Ilyen egyszerű dolog. A mai napig csodálkozom rajta de tényleg Igy volt.

2016. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első jót írt. Próbáld ki, nem veszíthetsz semmit. Régen mi is használtuk és működött. Még olyat is csináltunk, hogy meleg, sós zoknit a fülre.
2016. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet en is elzavarom a paromat mert ez igy nem allapot:(
2016. máj. 17. 21:29
 4/9 A kérdező kommentje:
A so nekem nem valik be sajnos!
2016. máj. 17. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam az infralámpázás vált be.
2016. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg 4 éves koromig negyvenszer(!) kellett felszúrni valamelyik dobhártyámat durva gyulladás miatt, aztán akkor kivették a manduláimat és azóta nincs különösebb gond a füleimmel, 1-2 évente egy kisebb gyulladás legfeljebb, de olyan, ami egyből elmúlik, ha időben észreveszem és cseppentek bele nem vényköteles gyulladáscsökkentőt. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked is ez a gondod, csak egy kis érdekesség :)
2016. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kövirózsa csepp.

1-2 nap után segíteni fog.

2016. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na sikerült szerezned? Jobban vagy?
2016. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült, és sokkal jobb. Koszonom szepen!
2016. máj. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!