Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan aki tüdődaganato...

Van itt olyan aki tüdődaganatos vagy limfómás? FONTOS

Figyelt kérdés
Kérem csak az irjon, aki ilyen betegségben szenved! Szeretnék kérdezni!
2010. ápr. 10. 11:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hogy bírod a kemót?
2010. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Elég jol birom. 3 napig kapomés a 4dik, 5dik napon szoktam rosszul lenni. hányinger, hányás, hőingadozás, szédülés. Utánna pedig jol vagyok. Kórházba mindig lefogyok, utánna visszahizom. Most megyek a 3dik kezelésre és még van 3. Hajam az már alig van, de az nem viselt meg, jo kis parokám van, bár nem nagyon szeretem, inkább baseball sapka
2010. máj. 21. 08:35
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! Meglehet kérdezni hogy vagy azóta? Gyógyulsz ugye?
2010. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed! Jol vagyok, csak abban a 3 napban, amig a kórházban vagyok, akkor szoktam szarul lenni, de szerencsére nem olyan vészesen. Ahogy hazaérek a pici lánykámhoz már semmi bajom..élem mindennapjaimat mint mások, csak haj nélkül :( Már csak 2 kezelés van hátra, most megyek a héten megint. Már alig látszik a daganat és szerencsére nincs áttét sehol. Könybben megfázok, mert nincs immunrendszerem, de eddig az sem volt vészes gyógyszerrel hamar tul voltam rajta. Csak már lenne vége....
2010. júl. 27. 08:21
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia! hogy vagy azóta? ugye gyógyulsz? :-)
2010. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hogy vagy???????????

Higgy a gyógyulásban , más nem kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem lement az összes kemó, meg a sugár is. Most lesz majd MR. :S
2010. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy?

Nagyon hosszú idő telt el a kiírás óta,de igazán remélem,hogy már jól:)

2012. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szia! Rwmélem meggyógyultál 2év alatt! Hogy vagy? Ha jól vagy aakor kérlek írj, mert aggódom!
2012. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Remélem minden a legnagyobb rendben.
2013. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!