Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet kezelni az 'úszósze...

Hogy lehet kezelni az 'úszószemölcsöt'?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kezelni az úszószemölcsöket úgy, hogy gyorsan elmúljanak? Mert én már 2 hónapja összeszedtem 3db ot a lábamra, de még mindig semmi javulás. Fagyasztással is próbálkoztunk, de az sem hatott sokat, sőt talán még rosszabb is lett. Már alig tudok járni annyira fáj! Mellékesen táncra is járok heti 3x szóval ez ott sem valami előnyös :o

2016. jún. 3. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt keress fel ez ügyben, ne házilag próbálkozz, ő adhat keményebb szereket, neadjisten kimetszheti ha máshogy nem megy
2016. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy vagy azóta, de bemásolom neked is az egyik kommentemet:


Van egy 8 éves kisfiam, akinek 5 éves korában vettük észre a talpán a szemölcsöt, amire azt hittük, hogy bőrkeményedés. Mivel nem múlott 1 év múlva elvittük orvoshoz.

Röviden: számos gyógyszertári és egyéb ecsetelőt használtunk, elértük azt, hogy a szemölcs sokkal nagyobb lett. Majd elkerültünk fagyasztásra, volt szövettan, persze HPV vírusos szemölcs.

Legalább fél évig fagyasztgatták, aminek az lett az eredménye, hogy a kb. nagy gombostű fejnyi szemölcsből, nagyjából egy 2x1 cm!!!-es kiterjedésű szemölcs lett. Éééés, lett még plusz 4 db a láb újain és láb úja között.

Én már a sírás határán voltam, és lézersebészetre akartam vinni, a szívem szakadt meg, de nem találtam kíméletesebb megoldást.

Aztán véletlenül találtam egy fitotree nevű cseppet, amiről jókat olvastam, így utolsó esélyként megvettem.

Hangsúlyozom, nem fűztem hozzá nagy reményt, mert nagyjából ismerem az összetevőit, és kétkedtem benne, hogy ez hozhat eredményt, de megvettem.

Nos, ha nem a saját szememmel látom, el sem hiszem. A pici szemölcsök kb 2 hét alatt eltűntek, szó szerint!!!! A nagynak kellett még kb 2 hét. Most ecsetelem egy hónapja (minden este bekenegetem, ennyi), már a nagy is olyan szép, szinten már kezd ugyanolyan szép lenni a talpacskája, mint az elején.

Nagyon-nagyon bánom, hogy nem készítettem előtte-utána fotót, mert azzal lehetne csak igazán szemléltetni!

Szóval szerintem ez egy csodaszer!!!! És ezt belsőleg is lehetne fogyasztani, de a kisfiam nem tudta meginni. Most már lehet kapszulában is kapni, belsőleg is szedni, Így még hatásosabb.


Itt mindent megtudhatsz róla:


[link]


[link]


Szerintem próbáld ki, biztosan nem fogsz csalódni!

Bocs, hogy kicsit hosszú lett, de így tudtam szemléltetni elkeseredett küzdelmünket.

2016. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!