Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Övsömörnél az ideg- és bőrgyul...

Övsömörnél az ideg- és bőrgyulladásra milyen készítmények hatásosak?

Figyelt kérdés

A B12 inj. OK + Acyclovir, de ennyivel kifújt a háziorvos tudománya, viszont az illetőnek iszonyúan fáj és csúnya is nagyon.


Mivel lehet az ideg és a bőr gyulladását is csökkenteni?



2016. jún. 13. 15:21
 1/4 A kérdező kommentje:

esetleg diclofenac-készítmények?

nimezulid?


jobb nem jut eszembe, bár nem hiszem h bármelyik hat az idegre is ... van ötlete vkinek?

2016. jún. 13. 15:22
 2/4 A kérdező kommentje:

ez tényleg igaz?


"carbamazepin, gabapanetin, clonazepam melyek a fájdalom kialakulását gátolják, de enyhébb esetben a nem szteroid gyulladáscsökkentők is megpróbálhatók."


A Tegretol és Rivotril mind ideggyulladáscsökkentők? jó hát végül is az idegre is hatnak ezek az anticonvulsiv szerek csak ez most meglepett. Vkinek van ebben tapasztalata?

2016. jún. 13. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedjen pár hétig szerves cinket !

Nekem bevált egy övsömör utáni láb-ideggyulladásra. Mire orvoshoz kerültem (hónapokat kellett várni az időpontra)már rég meggyógyultam.

Ahol a cink ötletet találtam, volt még más is (azokat nem próbáltam ki, nekem a cink elég volt), és most nem találom a cédulát ahova felírtam és az google nem adta ki.

2016. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi már megoldottuk. cinkre nem gondoltunk, de néhány szer kombinációja egész hatásosnak bizonyult
2016. jún. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!