Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha almomban magas vernyomastol...

Ha almomban magas vernyomastol majdnem agyverzest kaptam félhetek-e hogy megtortenik megint?

Figyelt kérdés

Arra keltem ma hogy omlik a ver az otromba, és szaladtam a wcre vert hányni. Reggel 7tol 9is folyamatosan vérzett az orrom,bementem a surgossegire is,de mivel Skóciába élek itt az ellátás borzasztó.szoval megmondtak,hogy 220/130as a vernyomasom csoda,hogy Elek tessek itt egy paracetamol,jöjjek vissza csutortokon visitre. Én viszont nagyon félek,hogy legközelebb mar nem leszek ilyen szerencsés,és megtortenik a baj. Mit tegyek?

18/L



2016. jún. 26. 14:35
 1/1 anonim válasza:
Érdemes lenne naponta 3 szor megmérni, reggel délben és este, illetve felvenni egy háziorvossal a kapcsolatot, aki segit ha tényleg gyogyszeres kezelésre szorulsz. A mért adatokkal pedig kezdj vezetni egy kis naplot. 200 fölötti vérnyomást pedig ha egy sürgösségi elküld, akkor az egy felelötlen orvos, föleg ha a beteg ennyire fiatal is.
2016. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!