Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fül vérzése lehet magas...

Fül vérzése lehet magas vérnyomástól?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, pánikbeteg és egyéb ami ezzel jár(szorongásos, ingadozó vérnyomásos, alvászavaros, depresszív stb)

Tegnap már harmadik éjjel vérzett a fülem, de amikor legelőször megtörtént az orrom is vérzett. Többnyire ezeken az éjszakákon nem aludtam jól(rémálmok és/vagy insomnia), az orrvérzés már megszokott volt (magas vérnyomás miatt) de a fülemből még nem jött vér.

a fülem nem fáj, de a fejem mindig, ha rosszul vagyok(iszonyat erős migrénjeim vannak). Lehet ehhez köze a fülem vérzésének?



2014. ápr. 23. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fülvérzésről még nem hallottam. Mindenképpen menj el az orr-fül-gége szakrendelésre.
2014. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Agy sérülésénél is lehet. Szerintem ez elég komoly lehet. Menj dokihoz !!!!!
2014. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha az én gyerekem lennél, már rég ott ücsörögtünk volna ügyeleten első alkalommal!! A folyamatos vagy orrvérzés se normális, de a fülvérzés? Az azért elég komoly! Még ma vagy holnap menj el körzeti orvosod rendelésére, és tudasd vele, hogy jártál! ha ismét előfordul azonnal ügyelet! Ezzel nem szabad játszani!

Vigyázz magadra, nehogy valami bajod legyen!

2014. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos, már napok óta nem is volt, es ha van is csak pár perc mind a kettő(az orr- és fülvérzés is)
2014. ápr. 25. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!