Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon rosszak a májfunkciós...

Nagyon rosszak a májfunkciós értékeim, a rosszul működő máj okozhatja azt, hogy régóta nem akar elmúlni a hólyaghurutom?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A rosszul működő májat, meg a hólyaghurutot okozhatja ugyanaz.
2016. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, és mi lenne ez? nem vagyok hepatitis-es, ez már kiderült.

fogamzásgátlót abbahagytam 2 hónapja.

2016. júl. 7. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló fél év mire kitisztul, addig még sajnos rosszak lehetnek a funkcióid. Hólyaghurutot baktérium okozza, párod volt kezelve, látta őt urológus?? Mert ő is visszaadhatja folyton.
2016. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

voltam urológusnál, eleve oda mentem ezzel az egésszel, nem a háziorvos kísérletezett rajtam. 2x is volt vizelettenyésztésem, egyszer sem volt kimutatható baktérium. jó ideje a vizelet is negatív. hüvelyből candida volt kimutatható, arra kaptam helyi kezelést és szájon át szedhető gyógyszert.

nem köthető a szexhez, hogy mikor jön elő, mikor múlik el, mert nem múlt el semmitől, állandóan tart, csak néha enyhébb, néha erősebb. konkrétan csípő vizelés van, meg néha fáj magától is, de nem konkrétan a hólyagom.

elmegyek még chlamydia tesztre, de ha az is negatív, akkor nem tudom, mit lehetne csinálni.

ha van valakinek valamilyen tippje, akkor azt szívesen fogadom.

2016. júl. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!