Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az problémát jelent hogy ha a...

Delavega kérdése:

Az problémát jelent hogy ha a C vitamintól jobban érzem magam mint nélküle?

Figyelt kérdés
Most nem írok erről sokat, de remélem nem valami komoly probléma miatt hat rám ilyen jól a c vitamin, mint másoknál egy erős kávé. Erősebbnek érzem magam a C vitamin megívása után kb 3000mg/nap, és mindennek jobban ellenállok.M

2016. júl. 12. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Aakkor jelentene prolémát, ha nem volna rá pénzed.

Mert olyan is van!

2016. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem probléma, sőt!

C-vitamint mindenkinek kéne fogyasztania, mert a táplálékból nem tudunk eleget bevinni a szervezetünkbe.

Ha egy kiló narancsot megennénk minden nap, az sem lenne elég!

Én egy évvel ezelőtt kezdtem el fogyasztani, napi 3-5 grammot, most 8-10 grammot szoktam tolni egy nap (4 vagy 5 alkalommal 2 gramm aszkorbinsav por elkeverve 200 ml vízben).


Amúgy még rengeteg vitamin, ásványi anyag, növényi kivonat, egyéb táplálékkiegészítő van ami ilyen hatással bír, ha nagy mennyiséget fogyasztassz belőle. Pl napi 10 gramm halolaj, 5000 mg kurkuma, 500-800 mg magnézium, stb. Csodákra képesek :)

2016. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahha Értem! Érdekes hogy a C vitamintól még fogytam is kb 10 kilót. Azóta nincs semmi bajom mióta ezt iszom, orvoshoz se jártam kb 4 hónapja. Azért van pénzem mert dolgozok, " hálistennek találtam egy munkát, még akkor is ha tőlem 45kmrre van. Egy saját energia italfélén töprengek, ami vitaminokkal van tele. Nem pedig ami egy valódi energia italban van. Agyilag is jobban bírom a dolgokat. Szóval akkor nem azért érzem azt mert gáz van, hanem mert épp ellenkezőleg. HA van tippetek nyugodtan írjátok meg! Szívesen fogadom. M.
2016. júl. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!