Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezt a problémát hol vizsgáltas...

Ezt a problémát hol vizsgáltassam ki?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztus óta ingadozó a testhőm. Tüszős mandulával küszködtem hónapokig,aztán kaptam egy súlyos autoimmun betegséget,amiből szerencsére sikerült felépülnöm.A kórház után újra 2,5 hónap tüszős mandula következett,de egyszer sem ment fel lázig a testhőm. Majd mandulaműtét következett idén februárban,azt gondoltam,hogy ezáltal megszűnik a baj,de nem így lett. Ez a hőingadozás maradt a régiben... :( Reggel és este normális,napközben felmegy 37,3-4ig.

Hová fordulhatnék még ezzel?

Köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 13. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz, és Ő majd ad beutalót.
2013. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán reumatológián, de valami nagyobb helyen.

Laborvizsgálatokat gondolom csináltak.

Milyen vizsgálatokat végeztek eddig?

2013. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A háziorvosra inkább nem mondok semmit...

Egyszer már majdnem eltett láb alól.


A laborjaim mind jók.

Sokan azt mondják,hogy pszichés,de valahogy nem tudom elhinni,hogy az lehet.


Eddig a neurológus orvosommal konzultáltam. Ő küld majd candida tesztre,de ezen kívül nem történt semmi.

2013. máj. 14. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Első blikkre valami gyulladásra tippeltem, de ha a laborjaid jók, akkor valsózínűleg más lesz. Nem akarok vészmadárkodni, remélem nem az lesz, de apámnak volt ilyen problémája mielőtt rákot diagnosztizáltak nála. Őt még szimulálással is megvádolták, annyira nem találtak nála semmmit. Aztán egyik napról a másikra kiderült, hogy tüdőrák. De mondom, remélem, nem komoly a baj.
2013. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!