Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni? Fehér folyáso...

Mit lehet tenni? Fehér folyásom van már évek óta, van hogy kellemetlen szagú. Azt olvastam sok helyen hogy a canesten kombi jó erre. Nem lehet ezzel jobban ártani úgye? Melyik a jobb, canesten krém, canesten kombi vagy a canesten kombi uno?

Figyelt kérdés
Gyerekként nem mertem orvoshoz menni vele,de most elmentem nőgyógyászhoz,tenyésztést csinált és kiderült hogy candida gombám van,pontosan nem tudom hogy van e köze a kettőnek egymáshoz de kaptam arra gyógyszert. Nem múlt el a folyás,már harmadszor kaptam rá kenőcsöt és kúpot vagyis tíznapos kurát.Olvastam hogy van candida diéta is de azt mondta a nőgyógyász hogy nem szükséges az. A harmadik kúra után se múlt el még mindig van folyásom és tudom hogy az természetes de a doktornő is mondta hogy még mindig sok van. Már feleslegesnek tartom hogy folyton hozzá járjak ,csak felírja megint ugyan azokat a gyógyszereket azt szevasz.Gondoltam most kiprobálom a canestent, ártani csak nem lehet vele,nem? Melyik jobb ,melyiket probáljam? Nem merek a barátommal sem lenni mert félek hogy elmenekül ha pont az aktus közben lesz szag vagy folyás, de a barátom meg már türelmetlen, persze nem akarom hogy valamit elkapjon tőlem ,az nem lenne jó. Mondtam neki hogy mi van ,de szerintem ennyi idő után már azt hiszi hogy kitalálom, ő lenne az első és ha tőrténe valami aktus közben amitől elmenne a kedve ,asszem egy életre nyomot hagyna bennem is. Tudtok segíteni? Bocsánat hogy ilyen hosszú lett.

2016. júl. 12. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos által felírt gyógyszer nem segit, a canesten sem fog. Miket kaptal eddig?
2016. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a vényköteles nem volt jó akkor nem fog a canesten segíteni sajnos.

Candida diéta? Szigorú de a legtöbbször segít és mellé immunerősítés. Cukrod rendben van?

2016. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dermyc

Klion-D 100

Pevaryl 10mg/g krém

Ezeket kaptam meg még egy volt de annak most nem tudom a nevét.

A cukrommal minden rendben

2016. júl. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!