Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Idén nyáron állandoan pattanás...

Idén nyáron állandoan pattanásos az orrom és fáj ilyen be nem érett vörös elmulik az egyik jön a másik. Mit tudnék tenni ellene? Nagyon fáj és vörös az orom?

Figyelt kérdés
Szerintem a melegtöl lehet mert hiába mosakszom èrzem hogy " zsiros" az orrom az izzadástol

2016. júl. 13. 12:03
 1/5 A kérdező kommentje:
23/f
2016. júl. 13. 12:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Arctisztítás. Sajnos nálam is nagy probléma ez most, az egyetlen ellenszere valamilyen arctisztító tonikkal reggel este mosni, és szerezz be valamilyen arctisztító kendőt, amivel naponta többször áttörlöd az arcod.
2016. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi esetleg tudsz ajánlani valamit? Nem igazán vagyok ezekben othon
2016. júl. 13. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Clean&Clear esetleg, az az egyik legjobb.
2016. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Én kamillás szappannal mosom az arcom. És külön törölköző van neki, abba csak az arcbőrömet törlöm. Tini koromban rengeteg bajom volt az arcbőrömmel és ez segített. Ja igen, a víz kellemesen meleg legyen.
2017. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!