Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fáj egyszerre a torkom,...

Dorinaa Pataki kérdése:

Miért fáj egyszerre a torkom, a szemem a fejem és néha hányingerem van?

Figyelt kérdés
Tegnap kisvonazozni voltunk ez erdőben. Elég hideg volt még pulcsit is felvettem de úgy is fáztam. Egész héten fáj a fejem és a szemem. Tegnap délután már nem volt kedvem semmihez, de elmentem egy kicsit bringázni hátha jó lesz.....amikor haza értem lezuhanyoztam és átöltöztem pizsire. Nagyon fáztam. 22 fok volt de én majd meg fagytam. 10 kor már elmentem aludni, jól betakaróztam. Éjszaka sokszor voltam fent és akkor mindig pisilnem kellett. Volt mikor csorgott rólam a víz és volt mikor majd meg fagytam. Most reggel elmentem wc-re elintézni a dolgom és elkapott a hányinger. Már öklendeztem de nem jött semmi. Ez kb. 2perc alatt zajlott le utánna semmi bajom nem volt. Jah és ma mennék a Barlangfürdőbe. Szerintetek elmenjek?

2016. aug. 2. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen vírus lappang benned, ne menj barlangfürdőbe, inkább a háziorvoshoz.
2016. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne a Barlangfürdőbe menj, hanem orvoshoz, elég ramaty állapotban vagy.
2016. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!