Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez tényleg mandulakő?

Ez tényleg mandulakő?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete gyógyultam meg a mandulagyulladásból és két napja figyeltem fel a mandulámon egy ilyen fehéres szürkés valamire. Visszamentem az orvoshoz, ő azt mondta, hogy ez ártalmatlan elváltozás, a gyulladásból visszamaradt elhalt baktériumok és más szennyeződések elmeszesedése lesz, azaz mandulakő. Valóban lehetséges ez? [link]
2016. aug. 7. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, akkor az.
2016. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy édesapám nemrég elhunyt daganatos betegségben. Azóta én egy kicsit nagyon hipohonder lettem, bármilyen már régóta meglévő elváltozást is legyen az akár bőrön vagy szájban stb. már rögtön daganatos elváltozásként beszélem be magamnak. Azóta jártam tüdőszűrőn, bőrgyógyásznál, fogorvosnál, háziorvosnál, stb. De előtte nem voltak ilyen rögeszméim csak az elmúlt fél évben kezdődtek.
2016. aug. 7. 16:18
 3/3 erewr válasza:

ne forogdbe a rossz dolgokat.

élj rendesen, sportolj, ne idegeskedj

néha nézd át magad, de ne stresszelj rajta mert az a legrossszabb

sportolj és ne sajnald magad

2016. dec. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!