Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normalis ennyi ideig a szekrek...

Normalis ennyi ideig a szekrekedes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 napja elkaptam ezt a hasmeneses-hanyingeres virust. Eleg komoly hasmenesem volt. Egy huzamba 40 perc wcn, azota most a 4. Nap telik le semmi szekletem sincs. Ez nornalis?

2016. aug. 19. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, feltéve, ha a fertőzés végén nem sokat ettél, mert akkor nincs, amit a szervezet megemésszen és feldolgozzon!
2016. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 nap alatt ettem 1 kis kenyeret, aztis este kiszartam... 9-tol hajnali 2 ov sugarba jott... Masnap egy hamburgert ettem egesz nap... Ma mar ugy nornalisan eszek
2016. aug. 19. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen durva hasmenésed volt, akkor valószínűleg teljesen kiürültek a beleid, ami miatt kell egy kis idő, mire újra telítődik és tudsz majd WC-re menni. Azért ha 5 nap után se mész, akkor próbálj rostdúsabb kajákat enni, igyál rengeteg folyadékot, figyelj oda hogy nehogy most meg besüljön!
2016. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!