Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig "normális", ha...

Mennyi ideig "normális", ha az ember nem tud nagywczni? Hány nap? Mikortól érdemesebb hashajtót bevenni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
3 nap utána már valamit tenni kell, mert a salakanyagtól enyhe mérgezési tüneted lehet. Ne hashajtót szedj, hanem szűztea kapszulát. Igyál sokat. Reggel éhgyomorra legalább két bögre vizet
2013. febr. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hashajtó helyett próbálkozhatsz először olajjal, kakaóval, tejföllel, sporttal

Ha pedig ez gyakran előfordul akkor nézd át az étkezésed,életmódot, hogy megfelelő e.

2013. febr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már egy hét is, elég kellemetlen, de semmi bajom nem lett. Ált. fogyókúra alatt fordult elő velem...
2013. febr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hashajtó tönkre teszi a bélflórát!
2013. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kepzeljétek! Péntel reggel óta, ma délelött sikerült! Szerintem a reggeli erős kávé segített! Tegnap már nagyon görcsöltem, ezért agyaltam reggel a hashajtón.


Köszönöm így is, hogy írtatok!

2013. febr. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!