Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Laktóz érzékeny vagyok, és...

Laktóz érzékeny vagyok, és gyakran van herpeszem (havonta). Ezeknek lehet köze a glutén érzékenységhez?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A herpesz annak a jele, hogy gyenge az immunrendszered.

A herpeszre,és immunerősítő hatása miatt is érdemes lenne LIZIN-t szedned. Olvass utánna .

2016. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy az lehet a gond. Rengeteg mindent próbáltam már (hosszútávon) közte a liznin-c nevű kapszulát is. Folyamatos szedése mellett is kijön.

(C vitamin nagy dózisban, telviran 400mg kúra, grapefruitmag csepp olaj)

Emellett tudni kell rólam, hogy rendszeresen sportolok, és egészséges életmódot követek. Odafigyelve az étkezésre. Rengeteg zöldség/ gyümölcs, és általában csirke húst eszem. Kb. 5 éves korom óta küzdök vele, és van h annyira durván jön ki, hogy szívószállal tudok csak enni. Sehol sem tudnak segíteni, de gyógyszerészem mondta, h gluténérzékenységtől is lehet gyakori herpesze valakinek. Ezért lennék kíváncsi a tapasztalatokra! :)

2016. szept. 14. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!