Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valami bajom, ha egy...

Lehet valami bajom, ha egy nap két multivitamint vettem be? Egyet reggel és egyet este? 14/l

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, nincs ezekben annyi vitamin, hogy ártson. Hagyj ki egy napot, ha nagyon izgulsz.
2016. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Túladagolás. Hívd a mentőket!
2016. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz bajod! Ki se kell hagyni. Ez semmi.
2016. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)
2016. szept. 1. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Máskor ne tedd, mert a vitamin túladagolás is okozhat gondot, nem véletlenül van ráírva, hogy napi 1 szemet kell bevenni.
2016. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell félned, mert ezek a multivitaminok simán átmennek a szervezeteden és szinte semmit nem hasznosít belőlük a szervezeted; tehát a túladagolás kizárt!! (felszívódásuk nulla)
2016. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha csak egyszer vettél be kettőt, különösebb bajod nem lesz.


ha hosszú időn át, huzamosan túladagolod, akkor a D-vitamin miatt lehetnek gondok, nekem van olyan ismerősöm, akinek gyerekkorában D-vitamin túladagolás miatt ment tönkre a veséje, ma is művese kezelésre szorul szegény.

2016. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt a D vitamin dolgot viccnek szántad?? Én napi 8-10 ezer NE-t szedek, daganatosoknak 15 ezer az ajánlott! Orvossal utána nézettünk és azt mondta, ha napi 100 ezer lenne fél éven keresztül, akkor lehetne túladagolni! Tehát a D3 vitamin ugyanolyan fontos, mint a C vitamin, csak kevesen tudják! Megelőzésre is tökéletes, de, amikor már megvan a baj, akkor is jó!
2016. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8#-as


Miért szedsz naponta olyan sok D-vitamint? Melyiket?


BioHeal D3 vitamint szedek, naponta 3000 NE. Télen kettőt veszek be.

2016. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem 3000NE egy darab... Azért a sok, mert több helyen olvastam, hogy annyi a szükséges. Apukámnál le is teszteltük: hólyagdaganatnál napi 12.000NE volt és egy táplálék-kiegészítőből napi 4 tasakkal; 3 hét múlva műtét, bevezetik a katétert, a kamerát és közli az orvos, hogy eltűnt a daganat... Jellemző az orvosokra, hogy amikor apum azt mondta nekik, hogy a fia ajánlotta neki, hogy miből mennyit szedjen, akkor az volt a válasz, hogy ha ilyen okos a maga fia, akkor csak hallgasson rá! De azt eszükbe sem jutott megkérdezni, hogy és vajon mi volt az, amit ajánlottam....
2016. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!