Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már úgy trippered, hogy...

Volt már úgy trippered, hogy azt hitted csak felfáztál?

Figyelt kérdés
Segítsetek, aki jàrt már így...sebek nélkül csak az érzés mintha folyton pisilni kéne, kegyetlen fájdalom, alhasi fàjdalom, hónapokig tart, laborok, vizelettenyésztés, nőgyógyászati vizsgálatok negatívak...gyógyszerek nem, vagy alig, ideig-óráig hatnak...hétfő még messze van, addig meg szeretném megérteni mi lehet velem.

2016. szept. 10. 22:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehet! :( De a tenyésztésből kiderülne ha tripper lenne...nameg honnan szedted össze?
2016. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Itt írják többen, hogy ha nem találtak semmit akkor nemibetegségek irányába keresgéljek. Akár milyen hihetetlen, de volt màr olyan a történelemben, hpgy a férfi azt állította, hűséges volt, mégis, egy ilyen betegség buktatta le. Én mar nem hagyom annyiban. De itt csak szerdánként van ilyen rendelês...Addig a háziorvosnál égetem magam, hátha ô mond valami okosat, vagy lehet h kiröhög.
2016. szept. 12. 09:24
 13/42 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Keserves dolog és NEM, rutin tenyésztésnél nem figyelik, csak a nemibeteg gondozóban. Pisilés előtt vagy után fáj? Anno azt mondta nekem a nővér, hogy trippernél a pisi elején, felfázásnál meg a végén érzed a fájdalmat. Persze ez nem 100%. Plusz a tripper nálam nagyon erős folyással járt, szó szerint folyt néha. Menj el szűrésre, bajod nem lesz belőle, viszont ha nem kezelik ki (bármi is az) abból lehet.
2016. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Mik a pontos tünetek?Égés? Viszketés? Férj tünetei?
2016. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
A férjem utána nehezen pisil, ég neki is, de ô szinte utàna, vagy egy napra rá, nekem meg minimum 1 maximum 2 nap és kijőn. Nekem akkpr fáj ha pisiltem. Nem bírok olyankor ülni, gyorsabban menni ,és kezd a derekamnál is fájni időnként. Sima felfázásnál egy normál , nem durva szex, ami kb tart 5 percig, sztem nem okoz ilyet. Pamut bugyi, 60 fokon mosva, wc előtt, után kézmosás. Stb.
2016. szept. 12. 14:06
 16/42 A kérdező kommentje:
Régrbbről nem hozhatta valamelyikônk? Úgy, hogy csak most lett tünet? Vsgy akkor már nagyobb baj lenne? Esküszik, hogy hűséges volt hozzàm. Én is, szóval...nem értem. Orvos nem volt, ...passz.
2016. szept. 12. 14:08
 17/42 A kérdező kommentje:
Nincs viszketés, férjem alapból vakarózik
2016. szept. 12. 14:19
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen lehet.Keresd fel a bőr és nemibeteg gondozót!
2016. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Legközelebb is csak szerdán lesznek:/
2016. szept. 12. 16:04
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Az már mindjárt itt van... De gondolom ezeket a kérdéseket feltetted a nőgyógyásznak is.Nem,kérdeztél rá hogy lehet - e ez az a betegség??Ha mégis az akkor biztos hogy van rá gyógymód.De,mindenképp Menj el szerdán!!!
2016. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!