Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már úgy trippered, hogy...

Volt már úgy trippered, hogy azt hitted csak felfáztál?

Figyelt kérdés
Segítsetek, aki jàrt már így...sebek nélkül csak az érzés mintha folyton pisilni kéne, kegyetlen fájdalom, alhasi fàjdalom, hónapokig tart, laborok, vizelettenyésztés, nőgyógyászati vizsgálatok negatívak...gyógyszerek nem, vagy alig, ideig-óráig hatnak...hétfő még messze van, addig meg szeretném megérteni mi lehet velem.

2016. szept. 10. 22:57
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mpst már mindenképp megírom, hátha másnak segít
2016. szept. 13. 18:22
 32/42 A kérdező kommentje:

Újabb vizelettenyésztés...majdnem hazazavartak, vagy menjünk urológiára:(

Hát én meg nem hagytam magunkat lerázni

2016. szept. 14. 15:04
 33/42 anonim ***** válasza:
De mégis mi lehet a baj?Mondtak valamit?
2016. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

A bőr- és nemigyógyász szerint ha nincsenek sebek,stb.kívül làtható jelek akkor mit keresek ott???

Meg hogy ez nem sürgős eset...

Meg hogy vehetne kenetet a férjemtől de minek mikor baromi fájdalmas...

Én meg kiosztottam.

Nézze, itt a két kisgyerek, azt se tudjuk mi ez, lehet hogy fertôz...tegyem ki őket ennek?

Akár wc akármi...hiszen sokan lakunk itt. Meg... Lelki probléma?? Ami egyszerre jön ki rajtam és a férjemen?

Tehát negatív leletekkel akkor ne menjek sehova hogyha előjönnek a panaazok és mindkettőnknek...akkpr ne menjünk ezzel sehová... Úgy felidegesített...

Elsô mondata az volt... Menjek s nőgyógyászatra...gondolta hogy ott még nem voltam.

Mondom a háziorvos is azt mondta h a tünetek slapján trichomonas lehet de csak hasraütésre mondhatja...így érdemben ő se tud segíteni.

Kaptunk végül két bórsavas tartàlyt amelyet holnap ugyanoda kell vinni, ôk továbbítják. Remêlem az egészségügy nem hagy cserben.

2016. szept. 14. 15:52
 35/42 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy?
2016. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már csak fél nap vannak fájdalmaim, estére jobb
2016. szept. 16. 21:11
 37/42 anonim ***** válasza:
Akkor hat a gyógyszer.Remélhetőleg minden nap jobb lesz.
2016. szept. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
Sikerült már pontosabban megtudni valamit ? :/ hogy érzed magad ?
2016. szept. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap tudom meg. Majd leírom ide.
2016. okt. 4. 20:29
 40/42 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy??
2016. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!