Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladás,...

Tüszős mandulagyulladás, nyilalló érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Péntek este kezdett el fájni a jobb oldalon a mandulám. Amennyire tudtam hányinger nélkül, látok rajta fehér pötyiket. Lázam nincs, étvágyammal sincs gond, fülem nem igazán fáj. Alapjáraton a közérzetemmel sincs gond, a fejem viszont fáj tompán, meg a jobb alsó fogsorom, időnként a felső is.


Tegnap este meg éjszaka olyan érzésem volt, mintha belenyilallt volna a mandulámba, csak rövid időre és csak párszor, nem állandó jelleggel. Most reggelre kevésbé érzem, hogy fájna és a nyelés is sokkal jobb. Számomra furcsa, hogy csak az egyik fáj, a másiknak nincs semmi baja. A torkom sem fáj, ez a nyilalló fájdalom furcsa még, mert akkor azt hiszem nem is nyeltem, csak úgy jött. Szerintetek? Csak egy sima tüszős mandulagyulladás lesz?


2016. szept. 12. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Háziorvos délután lesz, tervezem, hogy elmegyek hozzá.
2016. szept. 12. 11:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Csak" az lesz. Gyakran fordul elő,hogy csak az egyik mandula érintett a fertőzés elején.Az éjszakai nyilalló fájdalom nagy valószínűséggel attól volt,hogy a manduládban lévő baktérium tartalmú kis tályog kifakadt,kiürült és ettől fájt kevésbé reggelre.
2016. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mandulagyulladást mondott a háziorvos. Curam Duo 875/125 mg antibiotikumot kaptam (2x1) + Strepsils. Remélem ennyi elég lesz a gyógyuláshoz.
2016. szept. 12. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan. A Curam nagyon jó gyógyszer mandulagyulladásra. Jobbulást!
2016. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. szept. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!