Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem lehet gégerák? Néha...

Ugye nem lehet gégerák? Néha fáj a fülem nem tudok rendesen nyelni és be van dugulva az orrom. Már vagy 5 hónapja. Háziorvoshoz memtem nem volt semmi.

Figyelt kérdés
13L

2016. szept. 14. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nézz utána, HOL VAN a gége és mire jó!


2. Ezeknek a tüneteknek ugyanis a gégéhez semmi köze.


3. Szerintem a legrosszabb esetben arcüreggyulaldásod lehet, de egy síma nátha valószínübb.

2016. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gégészetre menj.
2016. szept. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem higy nátha. Fül orr gégére nem tusok most menni. És van mintha amikor a számon veszem a levegœt akkor mintha lenne ott valami és nem tudok rendesen levegőt venni.
2016. szept. 14. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Márpedig gégészetre tartozik, szakndelés általában minden nap van.
2016. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Csak én nem tudok elmenni egy ideig. Egyszer kaptam időpontot. Csak akkorra nem volt orvos vagy valami ilyet montak. És azóta már inkább nem.próbálkozok
2016. szept. 14. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!