Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Protexin helyett egyszerubb,...

Protexin helyett egyszerubb, ha felnyalom a jardat egyszer minden nap? Bakteriumok millioi vannak benne, nem? Es ezert fizetunk!

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Először is nem benne, ahnem rajta, mive la betonban nem igazán élnek baktériumok.

Másodszor ha biológiát nem tanultál, legalább magyart illett volna, az a "k" a többes szám jele. Sok baktériumfaj létezik, kicsit nem mindegy, hogy mondjuk E. coli van a beledben vagy Y. pestis. Mondjuk ha valaki odasz.rt a járdára azt már megpróbálhatod elrágcsálni, jó étvágyat!

2016. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A Protexinben és a betonon nem ugyanazok a baktériumfajták vannak :).
2016. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
benne -a protexinben
2016. szept. 15. 12:29
 4/13 A kérdező kommentje:

milyen "k"? nem ertem.

nyelvtanbol mindig otos voltam.

2016. szept. 15. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Mások a Protexinben található "jótékony" baktériumok és más van a betonon. Viszont a kefír és a joghurt szintén a protexinben lévő baktériumokat tartalmazza,csak kevesebbet. Ha nincs sok pénzed Protexinre,akkor annyit tegyél meg,hogy megeszel naponta 2-3 kefírt.
2016. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na,csak azert,mert amugy meg tisztasagmanias vagyok,irtozok minden piszoktol,egyfolytaba mindent megmosok,lemosok,kezet mosok,oszt a protexinert,a koszert meg penzt adok ki,hogy megehessem:)
2016. szept. 15. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A protexin nem kosz, fogd mar fel! Vannak jotekony, termeszetes, egeszseges allapotban a szervezetben megtalalhato bakteriumok, es vannak betegseget okozok, illetve ezek kozott vannak atfedesek. Mert, ami a beleidben jo ha ott van, a huvelybe atkerulve mar fertozest okoz pl. A protexinben az emeszteshez szukseges lebonto baktériumok vannak, a betonon meg kosz es fertozeseket okozo bakteriumok. Basszus, ha ezek utan sem erted, akkor lapozz fel egy biosz konyvet, kerlek.
2016. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ertem.
2016. szept. 15. 13:23
 9/13 A kérdező kommentje:
koszi.
2016. szept. 15. 13:23
 10/13 anonim válasza:
Nálunk nyugodtan felnyalhatod a járdát,nem szartunk rá. Lesz benne minden finomság becsszó. De én nézni szeretném. Ugye lehet?
2016. szept. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!