Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így most eltudom kapni?...

Így most eltudom kapni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Voltunk ilyen családi összejövetelen ma(egy erdőben, kint a természetben), és mint kiderült az egyik család két napja átment egy hányós hasmenős viruson. Ma már semmi bajuk nem volt. Ezek a virusok fertőzhetnek a tünetek lecsendesedése után is, vagy csak előtte?

2016. okt. 2. 19:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok!
2016. okt. 2. 20:03
 2/5 anonim válasza:
Veszélyes virús én is benne vagyok .MEGBETEGEDTEM .
2016. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy ez ugyanaz?
2016. okt. 2. 20:07
 4/5 anonim válasza:
Calici vírus lehet, az pedig a tünetek előtt, illetve azok lefolyása utána is még napokig fertőzhet. De ha a család tagjai elővigyázatosak voltak, és próbáltak minél tisztábban érintkezni tárgyakkal, ételekkel-italokkal és persze egészséges emberekkel, akkor talán nem kapod el tőlük.
2016. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem náluk voltunk hanem egy erdőbe volt túra.


És én szerintem nem calici mert abból nem lehet egy nap alatt meggyógyulni.(tapasztalat)

2016. okt. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!