Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érzem, hogy megfáztam, és...

Érzem, hogy megfáztam, és holnap fog bedurvulni. Mit tegyek, hogy ne legyen olyan durva?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal használhatatlan vagyok, magas lázzal, és arcüreggyulladásom lesz. Ha most veszek be pl. Panadolt, ér valamit, vagy így is, úgy is ugyanolyan erővel fog kijönni rajtam a betegség?
2016. okt. 7. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de általában ilyenkor ezt nem lehet elkerülni, mert a vírus már elkezdett dolgozni. Sok folyadék, ágynyugalom, szükség esetén fájdalomcsillapítás, és 4-5 nap alatt túl leszel rajta.
2016. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy folyamatosan dolgoznom kell, fizikai munka, nem mehetek betegszabadságra. Köszönöm! Megpróbálom mindenesetre. Legutóbb júliusban sikerült megfáznom, de azt hittem, meghalok, pedig nő vagyok. :)
2016. okt. 7. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért próbáld meg kímélni magad, nehogy tüdőgyulladás legyen belőle. :)
2016. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mára semmi bajom! :D
2016. okt. 8. 23:10
 5/6 anonim válasza:
Ha náthás vagy jót tesz egy jó meleg fürdő is :)
2016. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, meg a jó gazdag húsleves. :D
2016. okt. 21. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!