Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lyme-kór okozhat ilyen tünetek...

Lyme-kór okozhat ilyen tüneteket? Borsod megyében kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Lyme foltom volt,lyme-kórral diagnosztizáltak 2 hónapja. Mivel nyaraltunk,Budapesten,alyme-ambulancián diagnosztizáltak. A 3 hetes antibiotikumot beszedtem,azóta nem tudom,itthon ki tudna velem foglalkozni. Problémám összetett:

van egy szintén egyelőre kezeletlen pajzsmirigy alulműködés gyanúm. Ezt egy magánendokrinológus mondta,mert tb-re bejutni az endokrinológiára lehetetlen. Több,mint féléves várakozási idő van,csakhogy a magánorvoshoz visszamenni már nem volt pénzem.

Tüneteim:

óriási fáradtság,kialudni nem lehet,max 3-4 órát bírok fent maradni,utána dőlök e

nagyfokú hízás,20 kg pár hónap alatt,minden héten hízo


2016. okt. 9. 18:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Valamiért lecsapta a szavak végét,s nem engedett többet írni

További tüneteim:

a rövidtávú memóriám nagyon romli

szét vagyok esve,korábbi összefüggéseket a dolgok között nem értek meg. Pl. a férjem egy bizonyos útvonalon jár dolgozni,kell neki helyi buszjegy,ezt mindig megveszem neki előre. Nemrég más miatt ment volna arra,ekkor már nem készítettem be neki a vonaljegyet,és később esett le nekem,hogy attól még ugyanúgy kell neki a vonaljegy,hogy nem dolgozni megy. Szinte meghülyültem

Karzsibbadás,lábzsibbadás,forgó jellegű szédülés

Bizonytalanul megyek,sokszor dülöngélve,levegőt kapkodva

Térdfájdalom

Agyi tompaság.

2016. okt. 9. 18:34
 2/2 anonim ***** válasza:
A tüneteid vegyesek. A fáradtság,aluszékonyság,hízás a pajzsmirigy alulműködés tünetei, de az izületi fájdalom,szédülés inkább a Lyme-kóré. Még ha várni is kell a pajzsmirigygondozóba,akkor is menj el,mert gyógyszert (pajzsmirigy hormon) kell szedned. És jó lenne infectológiára is elmenni. Mindkét helyre beutaló kell a háziorvostól.
2016. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!