Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az érdekelne, hogy szerintetek...

Az érdekelne, hogy szerintetek ez a Candida mizéria ez csak kamu vagy tényleg igaz? Hogy ha elszaporodik akkor pszichés tüneteket, éhséget, gyomorégés, vakarózást ilyesmit tud okozni?

Figyelt kérdés

Ma olvastam a neten egy orvos válaszát mikor irta a hölgy h Candidás és gyógyszer mellett elkezdte a diétát mert vakarózik puffad éhes és idegi gondjai vannak, a doki meg jol leoltotta hogy ez valami 8osztályos ember által kitalált humbuk..

Tapasztalat?Vélemény?

annyira szélsőséges dolog ez az egész minden orvos mást mond.

Sokan olvasgatok a témával kapcsolatban mert érdekel.


2014. febr. 24. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban kamu, hogy már szinte mindenkire rámondják, hogy biztosan candidás. Ez olyan, mint a lúgosítás és a méregtelenítés mizéria.

Persze akiről konkrét vizsgálatok alapján megállapítják, hogy candidás, annak nyilván ott azt is elmondják, hogy mit ehet, mit nem.

Gondolom az orvosnak az volt a baja, hogy valaki diagnózis nélkül csak úgy elkezdte kezelgetni saját magát.

2014. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

A nagy része tényleg baromság. A Candida bennünk van, nem okoz problémát. Extrém esetekben, ha nagyon elszaporodik, akkor okozhat nagyon súlyos problémákat. Ez eddig igaz. Ami nem igaz: hogy ENNYI embernek okoz manapság problémát, és ENNYI emberben szaporodik el.

Emögött egyrészt üzleti érdek áll (szedjél rá vitamint, gyógyteát, egyél speciális kaját stb.), másrészt divat (diétázz), harmadrészt lustaság: egyszerűbb a Candidára fogni a pszichés tüneteket, az éhséget, a viszketést, a hüvelygombát, mint magadba nézni, mitől vagy idegbeteg, ha van okod rá, pszihológushoz/pszichiáterhez menni, ha nincs okod, akkor pedig civilizáltan viselkedni. A Candida "felment": lehet ideges, MERT beteg vagy, mert Candidád van. Ugyanígy könnyű mondani, hogy a Candida az oka, hogy éhez vagy, nem az, hogy nem táplálkozol megfelelően és hülyeségeket eszel össze-vissza. Könnyebb a Candidát okolni a "kezelhetetlen" hüvelygombáért, mint elmenni nődokihoz és receptes készítménnyel 1 hét alatt túllenni az fertőzésen. Ehelyett nyafognak a nők a Candida miatt és kenegetik magukat semmire sem jó csodaszerekkel.

2014. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazatok van. De manapság a túlzások korát éljük.
2014. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HumbuG, nem humbuK.
2014. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mondjuk szerintem az igaz h okozhat éhséget meg pszichés tüneteket, nem csak a rissz táplálkozás ilyenek..de tény és valo h mindnekire rá akarják mondani h Candida...viszont Nekem is voltak gondjaim nem ilyen jellegűek és megemlitettem a Candidát..az orvosok mind legyintettek...felejtsd el,hülyeség humbuG..azóta se derültki mi a bajom de végül 4 honap után vettek le vért Candida miatt várjuk az eredményt..ezért érdekel engem ez a téma ennyire..de a diéta is igaz amennyire tudom, mert csak a gyógyszerrel ha a bélben is elszaporodott akkor nem lehet kiírtani.

amugy kösz a véleményeket, válaszokat!

2014. febr. 24. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!