Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lett terminátor a...

Mitől lett terminátor a szervezetem?

Figyelt kérdés

Stresszelek, túl vagyok terhelve, nem jól alszom, keveset alszom, magamra időm (pl cikkeket olvasni) lényegében csak a tömegközlekedési eszközökön van időm. Hirtelen jött a rossz, hideg idő, nem vagyok fázós, mégis fáztam, a munkahelyemen kereszthuzatban ültem több napon órákig. Voltak körülöttem megfázott emberek.


Hogy létezik, hogy még nem "dőltem ágynak"?

Fenti körülményekhez hasonlók hónapok óta fennállnak és hónap óta nem volt egy árva ajakherpeszem se.


A pozitívabb életszemlélet (mert fentiek ellenére az van), több gyümölcs és elegendő mennyiségű közepes intenzitású testmozgás érne ennyire sokat?


2016. okt. 17. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem. Én például nem eszek gyümölcsöt, nem is mozgok sokat mégse kapok el semmit. (Multivitamint szedek, az elég)

Az meg, hogy ki, hogyan szemléli a világot tök mindegy, hiszen ha te a maláriát pozitívan szemléled, az attól még téged nem fog elkerülni.

A pozitív szemlélet maximum a pszichés betegségektől és az azok szövődményeitől védhet meg. De ez rád nem vonatkozik, hiszen te stresszelsz.


Te azért nem betegedtél még meg, mert egy fejlett országban élsz és nem Kenyában, ahol valószínűleg már csecsemőkorodban elvitt volna valamilyen kórság.

2016. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!