Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyszerűen bármit csinálok...

Egyszerűen bármit csinálok kijön a herpesz a számon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval ott kezdődött, hogy két évvel ezelőtt kb. hetente volt a számon herpesz, amire a bőrgyógyász adott 2 doboz Telviran tablettát. Utána hónapokig nem jött ki, aztán utána 1 mégis kijött, és utánanéztem a dolgoknak és elkezdtem lizint szedni. Közbe nyomtam a napi 1000mg c-vitamint is. Utána kijött párszor a lizin mellett is,és kértem a háziorvostól egy doboz Telvirant (most szeptember), majd elfogyott, és kértem még egy dobozzal,de azt mondta többet nem ad egy jó ideig...Na másfél hete hagytam abba a Telvirant, és most megint kijött...pedig miután abba hagytam a Telvirant, visszatértem a lizinre. Plussz nyomom továbbra is a c-vitamint, és olyan másfél hónapja grapefruit cseppeket is iszok napi 2x15 csepp. Egy hete meg szedek cinket is. Úgy érzem felesleges doboz ki a pénzt a vitaminokra mert semmit se ér, már a sírhatnékom van ettől az egésztől. így is folyton azt lesem mikor csap le ez a dög :( Az orvos meg gyógyszert nem ad, pedig kb. csak akkor nem jön ki, ha szedem. Tudom a stressz sincs jó hatással rá, de folyton stresszelek miatta, szóval ördögi kör :( Segítsetek kérlek :(

22/L


2016. nov. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
C vitamint kar eroltetni. 2-3 het szedese utan a szervezet megszokja es az lesz neki a normalis szint. Ez a tobbi vitaminnal is igy van. Probalj lenyugodni( tudom nehez) ha kijon akkor palinkaval kenegesd 3nap es meg se latszik. Sot ha erzed h jon kifele jegeljed sokaig akkor nem jon ki vagy kisebb lesz.
2016. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik egy gyógyszer az Isoprinosine,ami a hasonló vírusos betegségek megelőzésére szolgál - az immunrendszert erősíti.
2016. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Telviran elott az orvos az Isopriosine-t irta fel, de elmentem 5 gyogyszertarba, es kb. mindenki azt mondta, higy ideiglenesen nem gyartjak...
2016. nov. 18. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni. Váltsd ki!
2016. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon gyakran kijön, kb havonta, eddig semmilyen krém nem használt rá, aztán jjavasolták a propoliszt...ez ilyen pici csepegtetős üvegben van kicsit drága de megéri...amikor érzed hogy hólyagosodik vagy pirosodik akkor cseppenteni kell 3-4 cseppet egy fultisztito végére és bedörzsölni vele..Nekem ha időben észre veszem es bekenem nem is jön ki, ha később akkor még két nap és elmúlik, de abban a két napban is szinte láthatatlan
2017. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!