Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? -várjak vagy...

Mit csináljak? -várjak vagy nézessem meg szedessem ki?

Figyelt kérdés

A bal mandulám mindig "kövesedik" az idáig nem is zavar mert felkrákogom, kiszedem ha olyan helyen van. Viszont, gyakran érzem azt is kapár/ég a környező területe ami másnapra elmúlik.

De kezdek idegeskedni, mert másodszor van az, hogy az ádámcsutka feletti és állkapocs/mandula alatti pontban vagy a nyirokcsomóm vagy valamim bedurrant, vagyis nem is az , hogy bedurrant hanem fáj a fejem mozgatásakor és ha egy ujjal megnyomom. Egy pontról van szó csak , azért tippelek nyirokcsomóra.



2016. nov. 19. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyálkő is lehet a nyálmirigy kivezető járatában.
2016. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, borogassam pár napig mielőtt dokihoz megyek vagy hogyan kell ezt kezelni? Akár nyálkő akár mandula/kő akár nyirokcsomo. Naponta szedek c-vitamint, torkom nem fáj..most a mandulám sem gyulladt, állkapocs alatt bal oldalon fáj egy pontban valami...nem nagyon tudtam kitapintani.
2016. nov. 19. 09:37
 3/17 anonim ***** válasza:
A nyálkőhöz sajnos nem tudok szólni,de mandulaköveim voltak régebben,ujjal kinyomkodtam,jókra öklendezések közepette és gargalizáltam állandóan.Végre nálam megszünt.Ártalmatlan,csak undi és rossz leheletet okozhat.Amit érzel nyirokcsomó lehet.A torkod milyen,piros,gyulladt?Mutass képet a garatodról.De meg kéne azért nézetni a torkod a gégészeten.Nem kell egyből kivetetni a mandulákat!
2016. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A torkon nem gyulladt. A mandula "csarnokok" széle élén piros de csak a bal oldali (a panaszos oldal) duzzadtabb kicsit. Kepet nem tudom hogy kell itt kuldeni
2016. nov. 19. 14:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Megcsinálod a képet,feltöltöd a KepHost-ra és a linket bemásolod ide.Vagy a képfeltöltés.hu-ra.onnan ugyanúgy kell ide bemásolni.
2016. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A képfeltöltés már nem működik de a KepHost.com-ra fel tudod tölteni a képet,onnan másold be ide.

[link]

2016. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2016. nov. 19. 14:42
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a torkoddal nincs gond,bár elég nagyok a manduláid,de szerintem nem kell kivetetni.A képeken mandulaköveket nem látok,de a nyelvcsapod neked is nagy,hosszú.Nem irritálja a nyelvgyköd?Fiú v.lány vagy és mennyi idős? Nekem ilyen a torkom:

[link]

[link]

[link]

A nyelvem nekem is mindig fehér.

2016. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most épp nincs benne. Vagy max hátul, amit sosem látok.

Egyáltalán nem irritál a nyelvcsapom. :)

2016. nov. 19. 15:10
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szebb a torkod mint az enyém,nekem mindig piros.

A lányoknak,nőknek általában hatalmas manduláik vannak és gyakoribb a mandulakő.Ha gondolod vetesd ki a manduláid.tizenéves korban nem olyan gond.Felnőtt korban úgy hallottam,már zűrösebb.A nyelvcsapom engem sem zavar,pedig jóval nagyobb a normálisnál.

2016. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!