Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Streptococcus fertőzés terjedése?

Streptococcus fertőzés terjedése?

Figyelt kérdés

Férjemnél a fenti baktériumot találták, a herékben van fájdalom és merevedési zavar. Más tünet nincs.

Nekem még nem voltak tüneteim, mikor nála felfedezték, ezért a doki szerint nála alakult ki először. Persze azért engem is kezelnek...

Felmerült bennem, hogy ezt hogy kaphatta el? Lehet, hogy szexuális úton? Egy ilyen fertőzés bizonyíték egy megcsalásra?


2016. nov. 19. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A streptococcus nem speciálisan nemi úton fertőző baktérium. Nem fájt a torka valamikor a közelmúltban?
2016. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem úgy van, hogy van több változata, és egyik a torokban fertőz, másik nemi úton? Mert én így tudtam...

Egyébként pár hónapja volt torokgyulladása, antibiotikumot szedett rá.

2016. nov. 19. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van többféle,de egyik sem okoz nemibetegséget. Viszont a vérárammal könnyen eljut más szervekbe.
2016. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen!
2016. nov. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!