Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem hagynak nyugodni ezek a...

Nem hagynak nyugodni ezek a kis fehér férgek se, hogyan méregtelenítsem ki?

Figyelt kérdés
Most nincs rá arra keretem hogy jó kis méregtelenítő kurát vegyek,tavaly a biocomtol vettem parazita olot es az jo volt ,jobb volt tőle a közérzetem,szeretem a csípős ételeket,a hagymákat probálok olyat enni amitől kitudnám írtani de hogy kevesebb legyen azt veszem észre hogy mintha egyre több lenne,kislány korom óta hajlamos vagyok erre is,mit tanacsoltok ,milyen termeszetes etelt ami telleg kiirtaja ugylatszik nekem mar a hagymak kevesnek bizonyulnak,nagyon idegesiten rossz alvo vagyok es ezek sem hagynak meg aludni sem

2016. nov. 24. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:
ejjel nappal a hagymákat enném ,meg is megtelepszenek bennem
2016. nov. 24. 11:05
 2/7 A kérdező kommentje:
megkeseritik az eletem mindenhol.nagy zavaro es gusztustalan hanyingerem van
2016. nov. 24. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Bélféregről beszélsz? Látod a székletedben őket?
2016. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi van?! Menj el orvoshoz, felírja a féregűző tablettát (ez valszeg cérnagiliszta, arra Vermoxot írnak), beszeded és rendbejössz. Előfordul, hogy ismételt kúra kell néhány hét múlva. Fontos a személyes higiénia, köröm alatt pl. mgtapadhatnak a peték, és újrafertőznek, legjobb rövidre vágni, körömkefével alaposan megtisztítani.
2016. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer-ketszer ossze lehet szedni, de azert ha allandoan visszater, akkor ott eleg nagy gondok vannak a higieniaval. Doki ir fel vermoxot, az egesz csaladot, haziallatokat kezelni kell. Agynemut, alsonemuket fertotleniteni, a konyhaban fokozottan ugyelni a higieniara. Kormoket rovidre vagni, gyakran kezet mosni.
2016. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez mind meg van alapodsan megmosom a kezeimet,minden higénia meg van amint mondtam nem jó a gyógyszer ,nem használ méregteleníteni kéne de most nem tudok anyagi okok miatt.
2016. nov. 24. 14:08
 7/7 A kérdező kommentje:
a kajara sem figyeltem eleg egeszsegtelen kajat ettem,
2016. nov. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!