Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Talán genny folyik a fülemből?

Talán genny folyik a fülemből?

Figyelt kérdés
Már körbe szimatoltam a netet utána és csak rosszakat láttam, hogy dobhártya felszúrás, műtét meg ilyenek.1 hete folyik és akkor még elég gyakrabban de most már eléggé szűnik megfele. Láttam, hogy antibiotikum jó rá és azt szedtem(időből adódóan nem mentem füll -orr gégészetre, és tuti megbánom). Fülem nem fáj és orr fúvásra nem érzem azt a dobhártyámnál, hogy "levegőzne". Csak a sebem fáj kicsit ami a fülem külsején van a sok törölgetéstől. Ez talán középfül gyulladás lenne ?

2016. dec. 10. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet középfülgyulladásod van és perforált a dobhártyád. Ez azt jelenti, hogy a váladék áttörte a dobhártyádat és azon keresztül folyik kifelé. Ha valóban ez történt, akkor már nem kell felszúrni, mivel annak is ez a célja hogy a váladék kifolyjon.

Fájt a füled?

2016. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, csak minden ok nélkül folyik. Semmim nem fáj a fülemben, csak néha "érzem" a gyulladást. Legalábbis szerintem azt érzem, de nem fáj.
2016. dec. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!