Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1: A rák gyógyítható?

1: A rák gyógyítható?

Figyelt kérdés
2: A vér és vizelet mintával ki lehet mutatni ha valahol belül rákosok vagyunk?
2010. máj. 2. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1.) Vannak fajtái, amik elég jó hatásfokkal gyógyíthatók, és vannak olyanok amik nem.


2.) Azt nem, de ráutaló jeleket lehet találni, és további vizsgálat segít pontosan meghatározni.

2010. máj. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oks...thx
2010. máj. 2. 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Az időben elkapott ráknak szinte minden fajtája műthető, sugarazható. Persze ehhez az is kell, hogy az ember akarjon meggyógyulni. Már az első gyanunál orvoshoz kell fordulni, és ő megmondja mi a teendő. Ezért fontos a tüdőszűrés is évente, régen kötelező volt, és nagyon sok tüdőrákot még tünetmentes korában kiszűrtek.
2010. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na most az a helyzet hogy azért aggódok mert a nyaki nyirok csomóim már elég rég óta megvannak duzzadva nem olyan nagyok max 1 cm-esek, de akkor is 2, néha néha itt ott fájnak az izületeim......voltam gége vizsgáloton azt mondták gége gyulladásom van több hete de rákot nem láttak, voltam bőr vizsgálaton ott sincs baj, most megyek még tüdőszűrésre meg vér és vizelet vételre.....szoval még nagyon az elején vagyok ha az vagyok de remélem nem.....Éds még valami az orvos csak rám nézznek megvizsgál a kezével meg a szemével és meg mondja hogy nem vagyok az, ez hogy van? Ez a szűrés hogy megtapogat meg megnéz?
2010. máj. 2. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem, az nem szűrés...


A Rákot tumor markerekkel vizsgálják a vérből, ha az pozitív akkor meg CT-zik az egész tested, hogy megtalálják a daganatot..

2010. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Legalábbis ez lenne a normális eljárás...


Bár itt Magyarországon...


Már azon sem csodálkoznék ha kézrátétellel gyógyítanának hivatalból...

2010. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Fontos kérdés hogy hány éves vagy mert a rákok gyakorisága és típusa köthető adott életkorhoz. Mellesleg a gégegyulladás simán okozhat duzzadt nyaki nyirokcsomókat. Ami ilyenkor rákra utalhat az az éjszakai izzadás (rendes lepedő áztatós) illetve az elmúlt fél évben testsúlyod legalább 10 %-ának elvesztése. Emellett a hol jelentkező hol eltűnő láz elképzelhető. No azok a rákok amik ezzel járnak a vérből de a csontvelőből szinte mindenképpen kimutathatók. De nyugi simán lehet hogy mononucleosisod van (egyszerű vírusfertőzés)Ne gondolj mindíg a legrosszabbra mert az az orvos dolga! :-)
2010. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és az lemaradt hogy azok a rákok amik a fenti tünetekkel jelentkeznek elég jó gyógyhajlammal bírnak.
2010. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen tüneteim nincsenek és 20 éves vagyok nem cigizek, nem iszok, nem éjszakázok.......hát me tudom hogy az súly vesztés-e ha most 75 kiló vagyok és 183cm???
2010. máj. 3. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!