Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet jól felerősíteni...

Nacui kérdése:

Hogy lehet jól felerősíteni az immunrendszert? Ősztől tavaszig minden hónapban legalább egyszer beteg vagyok.

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl naponta két teáskanál almaecet egy pohár vízbe. Vagy sok méz!
2016. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak az általános dolgokat tudom mondani, amit valószínűleg sokat hallasz, és szinte lehetetlen mindet betartani:

1. gyümölcs-zöldség

2. napi 8 óra alvás

3. nincs stressz

4. sport

5. tudom, hogy nem általánosan elfogadott ötlet, de sokan (inkább orvosi irányból, nem a homeopátiás személyek), hangoztatják, hogy nem tesz jót, ha évekig vitaminokat szedsz fiatal korban, mert hosszabb távon a szervezeted megszokja, hogy rengeteg C-vitamint kap, és nem tudja kinyerni természetes úton, és úgy tudom, hogy ott volt tünet, hogy egy idő után betegesebb leszel, mint előtte, szóval ha nagyon el vagy keseredve, akkor néhány hónapra megpróbálhatod abbahagyni a vitamin fogyasztást (ha van).


De, ha nagyon sokat vagy beteg, akkor lehet, hogy pszihés probléma. Vagy allergia.


Amúgy immunrendszer erősítésnek azt ajánlják, hogy ne moss annyit kezet, és legyél koszosabb, de ha ennyit vagy beteg, akkor nem hiszem, hogy ez jó ötlet.

2016. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oscilloccocinum homeopátiás megfázás-influenza elleni golyókat szedjél. El kell szopogatni. Egy ampullát be tudsz osztani heti 3 alkalomra. Ez meg fog előzni ilyen jellegű betegségeket. D3 vitamint, C vitamint is szedjél!
2016. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Napi egy egèsz citrom leve, gyömbèr tea.
2016. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
D-vitamin télen minimum 3000 NE naponta!!
2016. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!