Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bakteriális bélgyulladás...

Bakteriális bélgyulladás tényleg elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Először azt hittük, hogy vírusos hasmenésem van, iszonyatos görcsökkel,de mivel 3 nap alatt semmit se javult, orvoshoz mentem aki csak diétát javasolt, és azt mondta ez bakteriális eredetű. A hasmenés azonban nem javult, továbbra is rendkívül nyálkás és fájdalmas volt. Végül kaptam bélfertőtlenítőt, azóta nincsen fájdalmam és a wc-re szaladgálások száma is csökken, de a hasmenés még mindig sűrű ragacsos, és szemmel látható nyálka van benne, sőt valamikor csak nyálka jön. Ez lassan 3 hete tart de már nem kaptam gyógyszert csak továbbra is a probiotikumot kell szednem és állítólag majd elmúlik. De borzasztó kellemetlen az egész :( Valakinek volt már hasonló? Minden tanácsot szívesen fogadok
2016. dec. 20. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már illenék széklettenyésztést csinálni,hogy kiderüljön pontosan milyen kórokozó csinálja a bajt és annak megfelelően kezelni.
2016. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nem akar elmúlni sehogyan sem.
2016. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bakteriális hasmenésről tudni kell, hogy a kórokozók hamar eltávoznak a szervezetből. A tüneteket az általuk termelt "méreganyag" okozza.
2016. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!