Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfázásra valami otthoni...

Felfázásra valami otthoni gyógymód?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja érzem a felfázás tüneteit (alhasifájdalom, gyakori pisilés, csípős égető érzés). Mit csináljak hogy elmúljon? Most még ráadásul menstruálok is. Valaki tud tanácsot adni?

2016. dec. 27. 12:14
 1/7 Szimeon válasza:
Hát, forró vizes palckot szoktak mondani, meg jó beöltözést, meg valami vizelethajtó gyógyteát (medveszőlő?). De azért érdemes elmenni szakorvoshoz.
2016. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem mindig működik:

Urzinol.

3-4 liter kamilla tea.

2016. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tőzegáfonya tea/tabletta

vagy esetleg rowatinex lágy kapszula :)

vénynélküliek, pár nap alatt helyre tesz

sajnos én még jó otthoni gyógymódot nem találtam, max még a kamillás fürdés

2016. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
urogin
2016. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig mindenképp el kell menni orvoshoz, mert erre antibiotikumot kell szedni. Én is voltam már így felfázva, hogy csípett, fájt, és folyamatosan vizelési ingerem volt, meg fájt az alhasam, és erre muszáj antibiotikumot szedni, mert akkor nem pusztulnak el a bacik :/ Én emellé még tőzegáfonyateát ittam.
2016. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi évek óta kamillateás gőzölést használunk. Lábosban főzünk kamillateát, beletesszük a wc-be és ráülünk. Nekünk eddig mindig segített. Csinálhatod azt is, hogy leszűröd beleöntöd egy lavórba és beleülsz.
2016. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit jobb lett, egésznap melegbe voltam és volt hogy beköltöztem a wc-re 1liter melegteával és segített! Sajnos a kamillától rosszul vagyok!
2016. dec. 27. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!