Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek a Neolaque...

Mi a véleményetek a Neolaque körömgomba elleni szerről?

Figyelt kérdés
Előtte Nailnert hasznaltam de attol csak megjobban elfertozodott. :( ebben bizok ez hatha hatasos lesz. Most kb a kormom fele fertozott
2016. dec. 31. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a körömlakk csak kisebb kiterjedésű és csak egy körmön jelentkező gombásodásra hat. Jobb, ha kiegészíted bőrgyógyász által felírt gyógyszerrel. Nekem az Omicral teljesen eltüntette a fertőzést / nem olcsó/.
2016. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Nekem csak egy kormom a nagylabujjam fertozott. De nincs megvastagodva csak kb a fele sargas a korom oldalatol kezdve. Hatha segit. A patikaban a vezeto gyogyszeresz azt mondta hogy nagyon jo keszitmeny es hogy mire elfogy addigra el is mulik. De azert kivancsi vagyok kinek hogy valt be.
2017. jan. 1. 07:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélem használ. Azért türelem is kell hozzá. Hosszú hónapok. És nem árt a lábbelijeidet is fertőtleníteni: patikában kapni 8%os formalin oldatot/ez a töménység vény nélkül is kapható, és elég/. A bőrcipőket műanyagzsákba teszed formalinnal átitatott vattacsomók mellé és 24 órán keresztül hagyod bezárva a zsákot.
2017. jan. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!