Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek meddig lehet...

Gbikaaa kérdése:

Szerintetek meddig lehet megszakítás nélkül valakinek műkörme?

Figyelt kérdés

Nekem kb. 1éve van,zselé a körmömön,ez idő alatt 1x-2x volt pár hetes szünet.Most valaki nagyon megijesztett,hogy ha sokáig folyatom,gombás lesz a körmöm,és én azt nem szeretném.Csak műkörmössel csináltatom,nem kontárral,és ő azt mondja akár 10évig is lehet mindenféle gond nélkül.Most kinek higgyek??Nagyon örülnék ha megosztanátok velem a tapasztalatotokat,akár + akár-.

Válaszokat előre is köszönöm.



#műköröm/körömgomba
2016. jún. 29. 11:50
 1/5 anonim válasza:
Ha jo a kormosod es nem esik le a mukorom toltes elott barmeddig...en mar 4eve nem lattam a sajat koromhazam :D de gondolom fugg a kormod minosegetol is
2016. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Es a gomba is foleg a kormosodon es a fertotlenitesen mulik
2016. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó a körmösöd, nem lesz semmi baj. Nekem 6 éve van műkörmöm, sose volt gombás, semmi baja nincs.
2016. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gombanak semmi koze ahhoz, hogy meddig van fent kormod. Szerintem annak a valakinek a kormose nem fertotlenitett, aztan erre fogta, hogy ne veszitse el a vendeget. Nekem 7 eve van kormom fent, ez alatt 1x lett leszedve a kisujjamrol egy mutet miatt, ezen kivul semmi szunet. A kormeim egeszsegesek, szepek, hosszuak (a mukorom ala mar benott a sajatom) es erosek.
2016. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem szokott leesni soha,és szerintem a körmöm sem rossz,bár azt mondják gyenge azért nem elég rá a gél lakk.És mióta zselét használunk,a sajátom nagyon hajlékony lett.Biztos vagyok benne hogy az illető csak jó szándékból mondta mert ezt látta/nem vele történt/.De biztos vagyok benne hogy ez egy nagyon ritka eset,és az illetőt sem ismerem,lehet más baja is volt,vagy közben néha magának csinálta....Úgy érzem az én körmösömnek van igaza,és köszönöm hogy ebben megerősítettetek!Nem fogom abba hagyni mert szeretem,magabiztosságot ad!

köszönöm a válaszokat

2016. jún. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!