Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz kérdések ki mit...

Herpesz kérdések ki mit tapasztal? Segítetek?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan ajakherpeszem van mostanàban hanem orr alatti. Ha jobban megtaknyosodok kijön. 30+ férfikèn a hòtakarìtàstòl,"hidegszagtôl"émelygek mert annak herpesz a vége. Mivel szìvesen csinàlom nincs az, hogy undorral ,ès szervezet pszichikai vàlasza a herpesz. Kellemetlen lenne élet erős pasiként nemet mondani kedves idős özvegy néniknek

hòtakarìtàskor.

Lehet a taknyom fertőzött??

Kis krémeken kìvűl/melett ki mit hasznàl? Fogkrémes mòdszer? Ha hatàsos akkor milyen fogkrém jô? Gondolom a zselés nem meg a speciàllis sem.

Mentol a gyògyìtò?

Cigitől kijöhet-e az ajakon party dohányosként? Hànyástòl tapasztaltam, hogy kijön.



2017. jan. 2. 09:42
 1/3 anonim válasza:

A teafa illóolajnak van egyfajta gomba ölő hatása. Nekem is gyakran van herpeszem és nekem be vált. Napi kétszer kentem be az illóolajjal és pár napon belül elmúlt.

Ha nagyon nagy felületen van akkor nyolc napon keresztül kell belsőleg kezelni. Napi egyszer három cseppet egy kocka cukorra vagy egy teáskanál cukorra. De csak 8 napon keresztül!

2017. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is kijön, ha nagyon benáthásodom. Nekem a láz és a legyengült immunrendszer a betegség hozza ki, semmi más. Gyerekként nekem is volt mindig az orrom alatt is, sőt belül is. Nekem a sok C-vitamint (2-6 alkalommal 1000 mg) és cinket javasolták, és valami multivitamint, mert alapból gyenge az immunrendszer ilyenkor. A fogkrém nekem egyszer használt, de a többi alkalommal csak kimarta és rosszabbodott tőle, szóval én nem próbálkoznék vele. Ami még bevált az a jegelés naponta többször, legalább nem fáj annyira.

Nekem egyszer, mikor már 2 hetente kijött írt fel az orvos egy tablettát (Isoprinosin azt huszem), ezt kúraszerűen szedtem és több, mint egy évig nem jött ki. Ezt lehetne ismételni, de nem szeretek ilyen miatt orvoshoz járni, mert flegmák veled ilyen "kis" probléma miatt, pedig volt, hogy az egész arcom tiszta herpesz volt.

Pont most jött ki nekem is tegnap! :) Jobbulást!

2017. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Lizin C kapszulát szedek. Akkor kezdem el szedni, amikor úgy érzem ki fog jönni,és szinte perceken belül elmúlik tőle.
2017. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!