Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valakivel csókolóztam, és...

Ha valakivel csókolóztam, és annak volt herpesze a száján de nekem nem a számon hanem a nemi szervemen jött ki az előfordulhat? Nem ég, nem viszket meg semmi. Fehér hólyag pici piros folttal.

Figyelt kérdés
Fogok menni orvoshoz, senki ne támadjon le.. csak gyors válaszokra vagyok kíváncsi. Nem vagyok kíváncsi ostoba megjegyzésekre. Köszönöm!
2017. jan. 9. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Kinek melyik testtája érzékenyebb rá.
2017. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nekem sosem volt még úgymond sehol herpeszem, nem mintha ittam volna más után.. de ha ittam is volna akkor sem lenne.. ezert vagyok kíváncsi most
2017. jan. 9. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyenről még nem hallottam.

Akinek herpesz szokott kijönni a száján, az csak annak tudja átadni, aki szintén érzékeny rá. Nekem sose volt még. Egy ismerősöm, meg nem ihat más poharába, mert rögtön kijön neki.

De a nemi szerintem más.

Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál, mert engem is érdekel, hogy van-e köze a kettőnek egymáshoz.

2017. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak csókolóztatok, akkor nem. Persze, ha nálad a csók valami mást jelent, mint nálam...
2017. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha utána odanyúl magához simán átviheti.
2017. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Különböző herpeszek vannak. Van kifejezetten ajakherpesz, de valakinek pl. a derekán szokott kijönni, ahogy anyukámnak is.
2017. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nemi herpeszt es az ajakherpeszt ket kulonbozo virus okozza, szoval nem. Valoszinuleg regebben elkaptad a nemi herpeszt, csak most gyengult le annyira az immunrendszered, hogy "felszinre tort".
2017. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!