Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan illetve hol fertőződhet...

Hogyan illetve hol fertőződhetek meg leggyorsabban?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel?
2017. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bármivel.
2017. jan. 11. 16:50
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
Ülj be egy háziorvosi váróterembe és hajolj jó közel a köhögő betegekhez! Kérdezz valamit, aztán hajolj egyre közelebb. Pl: itt van a doktor úr? Nem hallom, mit mondott? (ekkor közelebb hajolsz)Aztán még közelebb és mesélsz vmi hülyeségről és jó sokáig ott maradsz és minél több tárgyat megfogsz, aztán nem mosol kezet.
2017. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AIDS-szexuális kapcsolat egy fertőzőttel...
2017. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy hogy elkerülöd a higiéniás környezeted, hanyagolod a kézmosást, koszos kézzel eszel a villamoson, leülsz nyilvános wc-n, romlott ételt eszel stb.

De, ez neked miért lenne jó?

2017. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, nem akarok én beteg lenni, csak egyszerűen érdekel a téma, ennyi. :D Sok a beteg ember, és ezért érdekel mi a legkönnyebb útja, mert lehet, hogy olyasmikkel előzöm meg (próbálom megelőzni), amik igazából teljesen feleslegesek.
2017. jan. 11. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egészségügyi dolgozó vagyok, hihetetlen felismerés számomra hogy az egyik legfontosabb dolgot rengetegen elhanyagolják, és ez a kézmosás. Pedig a kézmosással rengeteg fertőzés előzhető meg, mégsem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget az emberek.
2017. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!