Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelenthet, ha a fehér...

Mit jelenthet, ha a fehér folyásom büdös lett és piros nagyon apró darabkák vannak benne? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A fehér folyásom megváltozott, tegnap vettem észre, hogy piros apró darabok vannak benne, ma pedig azt, hogy büdös is. A ciklusaim 28-30 naposak és utoljára január 4-én menstruáltam, szóval most vagyok a ciklus felénél. Utoljára 7,5 hete értem nemi életet, de akkor nem velédekeztunk. Semmi tünetem nincs, remélem ez sem számít annak, a hasamat is tapogatom, de nem nő. Nagyon félek, mert erősen magzat károsító gyógyszert szedek egy jó ideje és most nagyon nem hianyzik a terhesség. Az lenne a kérdésem, hogy ez a fehér folyas minek lehet az oka?
2017. jan. 19. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyulladás, gomba, fertőzés.
2017. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszodat! Ezek szerint biztos, hogy nem terhesség egyik tünete még ha káros lenne magzat?
2017. jan. 19. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de orvoshoz kellene menni.
2017. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy a folyásodban vannak a pöttyök, azt hittem a hüvelyeden. Így lehet akár méhszájseb is. Mindenképpen orvos.
2017. jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!