Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Help a zacskom izzad és...

Help a zacskom izzad és vizelet szaga! Van és ilyen fehér pöttyök vannak rajta és a farkamon is iskolában is izzad ott lent és büdös minden nap fürdök a leg drágább tüsfördökkel mitől van? :S

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Azert budos, mert izzad.

Hasznalj olyan alsonadragot ami szellozik,oltozz lengebben. Az izzadassal elmehetnel endokrinologushoz, o tud ra ajanlani valamit.

A feher pottyok meg szerintem fordyce pottyok, amik teljesen normalisak, mindenkinek vannak.

2016. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a segítséget nagyon kellemetlen érzés :(
2016. ápr. 4. 00:45
 3/13 anonim ***** válasza:

A fehér pöttyök utalhatnak betegségre. Kivéve, ha Fordyce-pöttyökről, vagy az úgynevezett "pearly penile papules" nevű elváltozásról van szó, mert ezek nem betegségek! Keress rájuk neten, és ha a tiéd is ilyen, akkor megnyugodhatsz, nem betegség.

De ha másmilyenek, akkor bizony irány a doki, mert lehet, hogy valami csúnya fertőzésed van!

2016. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen nagy fehér pöttyök vannak a veszőmön ki is szoktam nyomni nagyobb mint a pattanás
2016. ápr. 4. 00:58
 5/13 A kérdező kommentje:
ez okozza a vizelet szagot?? engem az bosszant a leg jobban!
2016. ápr. 4. 01:00
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Ezt feltétlen ki kellett emelni ,hogy a legdrágább tusfürdőkkel! (Szerintem nagyapáink sima szappannal fürödtek ,de attól még higiénikusak voltak)!
2016. ápr. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól van vizeletszagod mert behugyoztál! Viccet félretéve használj wc papírt pisilés után is, nem csak seggtörlésre jó;) a fehér pöttyöket meg nem hiszem, hogy betegség okozza. Elég kevés olyan betegség van, ami nem nemi úton terjed és a nemi szerven okoz elváltozást. Szóval, emiatt szerintem nem kell aggódnod. Legalább is, ahogy a kérdésedet megfogalmaztad, te is egy 15 éves kisiskolás lehetsz még, aki pi*át még csak képről látott
2016. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem kritizálom az eddigi válasz írókat,de válaszukból az derül ki ,Akár ők is kiíhatták volna ezt a kérdést .

Az izzadás nem más,mint a testünk hőszabályozása .A fajfenntartás szempontjából legfontosabb a herék hűtése .

2 fokkal kell hűvösebb nekik,mint egyéb testrészünknek .

Sehol a testünkön nincs annyi izzadás mirigy ,mint a zacsin .Úgy látszik itt még egy válaszoló sem hallotta a mondást," olyan melegem volt ,hogy még a tökömön is folyt a víz " .Na ezért izzad annyira .

Minden izzadságnak szaga van.Ez egyénenként változik,és nagyban függ az anyagcsere lebomlásától .A bevitt ételek elfogyasztásától .Az izzadást nem szabad korlátozni,mert itt távozik el a legtöbb méreg anyag is a szervezetből .

A szőrszálak meg azért vannak ,hogy az izzadságot kivezessék a testről.Nem véletlen nő a hónalj szőr sem olyan hosszúra .Amit zacsira javasol az orvos is,a naponta hintőporozás .Ez azért is jó,mert nem dörzsölődik ki sem a comb beleső,lágyék ,zacsi . A kellemetlen szagra meg oda is jó a dezodor befúvás .Akár 3 féle fehér pötty is lehet.Izzadás mirigy ,faggyú mirigy ,fordyce .

Ha nyugton hagyod őket,egyikkel sem lesz gondod .

Ui. jöhetnek a 0 pontozók,kritizálók.Elfogadom akkor,ha tudományosan bizonyitják ha valamit is rosszúl írtam válaszomba .Legyenek nyíltak is ,ne hátulról támadjanak mellbe .

2016. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszadó: Szerintem tökéletesen leírtad a lényeget!

(én adtam is egy zöldpacsit!)


És tényleg azt kevesen tudják ,hogy az izzadást NEM szabad korlátozni!

2016. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as jól írta.
2016. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!