Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lázasodjak be holnapra?

Hogyan lázasodjak be holnapra?

Figyelt kérdés
Holnapra lázasnak kell lennem,el kell mennem egy olyan helyre ahova nagyon nem szeretnék!! Nem lehet anyumékkal megbeszélni,nem azok a fajták és higyjétek el,tényleg nem akarok menni! Mitől lehetnék holnapra lázas? Sós cuccok,kréta nem jók,hatásos dolgokat írjatok kérlek,ne szentszövegeket! Fontos lenne és előre köszönöm a használható válaszokat!

2017. jan. 22. 13:04
 1/5 anonim válasza:

Sztem ne akarj beteg lenni hanem cselezz.

Fogj egy kendőt vizezd be forró vízzel (de ne túl forróval) és tedd ahomlokodra. attól lázasnak tűnsz.

ha régi fajta lázmérőtök van akkor azt is tekerd bele a kendőbe

és forró lesz. vagy igyál sós vizet/kávét

2017. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna digitális lázmérőnk van és anyuék ott állnak mellettem ha lázat mérek,nehogy kamuzzak úgyhogy színészkedni se tudom el:(( egyéb ötlet valaki?
2017. jan. 22. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ne azt mond, hogy lázas vagy, hanem mond azt, hogy nagyon fáj a hasad vagy a fejed.
2017. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ricinus olajat igyál ha van, hasmenést okoz, vagy valamit amitől heveny hasmenésed lesz. Ugyanis a hasmenéssel senki nem képes elindulni bárhová. Ami hasmenést okozz abban gondolkozz, mert lázat előcsalni nagyon nehéz, és nincs rá olyan ötlet, ami beválhat. Hacsak nem vizes fejjel mész ki, vagy izzadtan kihevülten igyál előre behűtött folyadékot. A tüdőgyulladást én tesi után szereztem, ráadásul nyáron. Úgy hogy kihevülten ittam a csapból. 39-es lázaim voltak, hűtőfürdőkkel.
2017. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket! Igaz,sajna el kellett mennem a helyre,de ha legkozelebbre van meg valakinek tippe az irhat
2017. jan. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!