Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 6 darab herpeszem van, pluszba...

6 darab herpeszem van, pluszban az orfom alatt is. Mi lehet a megoldás rá? Sírok miatta már.

Figyelt kérdés

Egy hete van magas lázam, náthás vagyok, most már kezdek kicsit jobban lenni. Két napja meg volt dagadva körben a szám. Ma hajnal óta óránként jönnek ki a herpeszek. Fél órája jött ki a hatodik. Az elejétől jegelem, kenem herpesz krémmel, de semmi, csak rosszabb lesz tőle.

Iszonyatos fájdalom, rosszabb, mint a betegség maga.


2017. jan. 23. 22:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Már a hetediket is érzem
2017. jan. 23. 22:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj el a haziorvoshoz, es kerjel tole Telviran 400mg-os tablettat! Nem olcso a kivaltasa, vagy 4-5 ezer forint, de hatasos. Ha ilyen sok kijott, itt mar csak a gyogyszer segit. Kulsoleg meg probald meg a propoliszt, vagy teafaolajat (keresd a gyogyszertarban, vagy drogeriakban oket) Ja es erosisd az immunrendszered napi 500-1000mg c-vitaminnal. A cink is hasznos lehet (olvass rola a neten), az is segit erositeni az immunrendszert es tavol tartani a herpeszt!

Sajnos benne vagyok a dologba, nekem regebben hetente kijott egyszerre ket-harom db is :(

22/L

2017. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagyunk egyformák, de nekem például a rózsaméz a leghatásosabb. Ecsetelem vele.
2017. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megpusztulok a fájdalomtól, aludni nem tudok.
2017. jan. 24. 03:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit mondjak az orvosnak, ha elmegyek? Nem fogja kiírni, ráadásul félek, hogy a rendelőben is elkapok valamit megint, folyton beteg voltam télen.
2017. jan. 24. 03:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Az egész számat beterítette körben :'(
2017. jan. 24. 07:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ranez a szadra hidd el kifogja irni! Annyit mondassz ajakherpeszre kellene...ha meg vegkepp nem irja ki, akkor a borgyogyaszaton tuti.


Ezert szedj vitamint, hogy ne szedj ossze konnyen mindenfele sz.art! De ha semmise jo, akkor marad a szenvedes.

2017. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külsőleg " Vargastem+szérum " nevű folyadék

Melléje a "Viranax " nevű kapszula. Nem kell orvoshoz menni érte, interneten megrendelhető: vargagyogygomba.hu oldalon.

Ha megrendeled, kérjél hozzá adagolás leírást is.

2017. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem írta ki az orvoshoz.

Egyébként kezd elmúlni, van amelyik el is múlt. Vidzont megint körben ég a szám, ki fog jönni újra.

Mit tegyek?

2017. jan. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!