Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy értesemmem meg a szüleimm...

Hogy értesemmem meg a szüleimmel, hogy a nátha, influenza cseppfertőzéssel terjed?

Figyelt kérdés

Ha beteg nem mosnak kezet, nem engednek szellőztetni, bele köhögnek, tüsszentenek a levegőbe. Utána meg engem szidnak, hogy a hülye gyerek nem öltözött fel, megfázott, csak szimulál. Múltkor a gyógyszertárban állt neki csesztetni, hogy megint megfáztam, mert nem öltözök fel. Van rajtam ruha és semmi köze nincs hozzá. Ők viszont fertőznek. Mikor én vagyok beteg lebolondoznak, kicsinálnak, de nekem pátyolgatni kell őket. Telhesen szörnyeteggé változnak, egyből azt hidzik kivágnak a suliból, ha egy napot is hiányzok. Snyám mániája, mert ő ks pedagógus. Ha azt akarják, hogy ne legyek beteg, akkor nem kelkene összefertőzni, nem? A kaját ks leköhögi, utána azt egyem, mert adfig ordibál.

Ha írok a helyi újságnak, hogy hozzanak le egy cikket, hogy miként terjed az influenza, akkor elhiszik végre? Mert az iskolájukat is be kell tárni lassan annyi a beteg, ő meg jön a nem öltözöl dumájával és leszid, meg lebolondoz. Komolyan utálnak és ezt csinálják állandóan.


2017. jan. 27. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanácsot adni sajnos nem tudok, de mindenestre téged jól megvert a sors az idióta szüleiddel!

Ha ennyire alapvető ismeretekkel nem rendelkeznek, akkor arra sem képesek, hogy legalább utánaolvassanak? És még az ilyen áll tanárnak... Azt sem értettem soha sem, hogy hogyan képes valaki a beteg gyerekét, akit állítólag szeret, iskolába erőltetni. Ha 100 órát hiányoznál, annak sem lenne semmi következménye, bármit be lehet pótolni, az egészséged fontosabb ennél. Egyébként sok szerencsét az életben, remélem sikerül mihamarabb megszabadulnod tőlük!

2017. jan. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áááá..! Szóval itt is felbukkantál!


Látom nem változott a helyzet nálatok... :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2017. jan. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam már ki kérdést, de ez nem én vagyok!
2017. jan. 27. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél fel szájmaszkot, az hatásosabb lesz. Mármint akkor, ha betegek. A kajákat forrósítsd át a mikróban.
2017. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!